Ocak 2024 öğretmen maaşı ve memur maaşı merak eden çalışanları yakından ilgilendiren 2024 yılı ocak ayı bordroları e-Devlet üzerinden Hazine ve Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmetinde 13 Ocak 2024 tarihinde saat 21.30 civarında yayımlandı. Tüm bordroları çalışanlar linke girip 15 Ocak tarihinde alacakları zamlı maaşların ne kadar olduğunu öğrenebilirler.

OCAK 2024 BORDROSU

Ocak 2024 Bordroları E-Devlet Üzerinde Yayımlandı
Ocak 2024 Bordroları

Yoğunluk olduğu için kimi zaman “Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı.” hatası alınabiliyor. Birkaç kere tekrar denendikten sonra maaş bordrosu sorgulama ekranı açılıyor.

E-Devlet İşleminiz Devam Ediyor Hatası

Sistemin yoğun olduğu ve çok fazla kişinin sorgulama yaptığı zamanlarda eDevlet sistemi üzerinde hata mesajı yayımlanabiliyor. Bu mesajı görmemenin tek yolu insanların sisteme akın etmediği zamanlarda sorgulama yapmak. Örneğin maaş bordrosu yayımlandığı ilk dakikalarda girmek ya da gece veya sabah saatlerinde kontrol etmek daha kesin sonuç verecektir.

Şu şekilde hata mesajı alınabiliyor:

İşleminiz devam ediyor, lütfen beklemeye devam ediniz…

Şu anda kullandığınız hizmette yaşanan talep yoğunluğu nedeni ile işleminiz sıraya alınmıştır. İşlem sonucunuz birazdan otomatik olarak görüntülenecektir…

  • Bekleme süreniz hizmet veren kurumun işlem kapasitesine göre değişebilir.
  • İşleminiz tamamlandığında, otomatik olarak bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.

Bir Yorum Yazın (Giriş Yapmak Zorunlu Değildir)

Hakan Akkır

Okul öncesi öğretmenlerin etkinlikler konusunda yardımlaştığı Telegram grubumuza https://telegram.me/OkulOncesiEtkinliklerim adresinden ulaşabilirsiniz.